• Bizi Arayın: (222) 232 3232
  • |
  • E-Posta: info@hermesyapi.com

HERMES YAPI

1996 yılından bu yana Eskişehir’de yerli ve ithal yapı malzemeleri sektöründe faaliyetlerini sürdüren Hermes Yapı, yaratıcılıkta son noktaya ulaşan, kusursuz çözümler sağlayıp, mekânlarda tüm olumlu duygularınızı harekete geçiren dünya markalarını Eskişehir’de ilk ve tek olarak yaşam alanlarında farklılık yaratmak isteyenlerle buluşturmaktadır.

Eskişehir Atatürk Bulvarı’nda yer alan yaklaşık 500 metrekarelik mağazasın da, müşterileri ile güçlü bir iletişim kurarak zengin seçenekler sunan uzman satış kadrosu ile hizmet veren firma, kişilerin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak kendi tarzınızı yaşam alanlarına yansıtmalarında kolaylık sağlayarak yaratıcı çözümler sunuyor....

2014 yılında ürün yelpazesini daha da genişleterek İspanya ve İtalya’dan kendi ithalatlarını da gerçekleştirmeye başlamıştır. Sadece banyo, seramik alanında değil, duvar kâğıdı, lamine laminant parke, şömine, kapı, aydınlatma v.b dekorasyon malzemelerini de kapsayan ürün gruplarını da bünyesine dâhil ederek konseptini genişletmiştir.

Eskişehir dışında İzmir, Afyon ve Kütahya’da seçkin projelere imza atan firma Afyonkarahisar ‘da Şubesini açmıştır. Dünyanın önde gelen markalarının sunmuş olduğu zengin ürün çeşitliliği ve yüksek stok miktarı ile Hermes Yapı banyo ve ev dekorasyonunda vazgeçilmez bir adres olmuştur.

Yaratıcılık

Yaratıcılıkta son nokta.
 

Kusursuz Çözümler

Kusursuz çözümler sağlayarak, mekânlarda olumlu duygularınızı harekete geçirir.

Mekânlarda Farklılık

Dünya markalarını, yaşam alanlarında farklılık yaratmak isteyenlerle buluşturmaktadır.

Referanslarımız

Hermes YAPI'nın yolculuğu 1996 yılında başladı, o günden bugüne farklı sektörlerden pek çok müşteriye hizmet verdik.